Spoštovani učenci, starši in skrbniki učencev Osnovne šole Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem

Obveščamo vas, da se bodo glede na epidemiološko stanje v naši državi podaljšale jesenske počitnice in sicer bodo trajale do 8. 11. 2020. O tem nas je z okrožnico številka: 6030-1/2020/85 obvestilo Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. V ČASU OD 2. 11. 2020 DO 8. 11. 2020 ŠOLA NE BO IZVAJALA DEJAVNOSTI VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA PROCESA NE V ŠOLI NE NA DALJAVO. Manjkajoče dneve pouka bomo med šolskim letom nadoknadili skladno s posodobljenim šolskim koledarjem. O načinu izvedbe pouka od 9. 11. 2020 naprej pa nas bodo obvestili v prihodnjem tednu.

Vabimo vas k sprotnemu spremljanju naše spletne strani. 

Želimo si, da bi podaljšane počitnice preživeli zdravi, v družbi svoje družine, družabnih iger, pogovorov. Starši, spodbujajte otroke k branju knjig, ki si jih lahko sposodijo tudi v naši šolski knjižnici, k zadostnemu gibanju ter skrbi za lastno zdravje ob upoštevanju vseh varnostnih ukrepov za preprečevanje okužb s COVID-19.

Ostanite zdravi!

Bojana Verdinek, ravnateljica