Na šoli je v torek, 9. 5. 2023, potekalo šolsko tekmovanje v plesu. Najboljši učenci in učenke so se uvrstili na ŠPF (Šolski plesni festival), ki je potekal v sredo, 17. 5. 2023, v Gorišnici. Naši učenci in učenke so se odlično odrezali.

V 2. triadi so nastopili: Iza in Zana Modrej, Mojca Merkač, Brina Merkač, Rebeka Geršak, Kaja Salčnik in Eman Horozović. Najboljše mesto si je priplesal Eman, v kategoriji posamezno, in tako postal najboljši plesalec področnega tekmovanja z doseženim 8. mestom. Ekipno so se uvrstili na 3. mesto.

V 3. triadi so nastopile: Nejla Smajlović, Sara Gorenšek, Zala Pečnik in Špela Spanžel.  Najboljše mesto si je priplesala Špela, v kategoriji posamezno, in tako postala najboljša plesalka področnega tekmovanja, z  doseženimi 10. mestom. Ekipno so se uvrstile na 5. mesto.

Področnega tekmovanja se je udeležilo 15 šol.

s3

Mentorici: Anja Hercog in Ines Kogal