V času od 26. 5. 2021 do 28. 5. 2021 smo imeli šolo v naravi.

V sredo zjutraj smo se z avtobusom odpeljali proti Mežici, kjer smo bili nastanjeni v CŠOD Peca pod mogočno goro Peco. V treh dneh smo raziskovali gozdne poti v okolici doma, poiskali smo vhod v stari rudniški rov in si ogledali nasipe peska in kamenja, ki so ga nekoč vozili iz rovov. Iskali smo živali ob in v potoku in spoznali igro disk golf. Otroci so poskusili streljati z lokom in bili seznanjeni z osnovnimi pravili lokostrelstva. Na plezalni steni so poskusili plezati tudi z zavezanimi očmi. Najbolj so se veselili obiska motorične poti, ki so jo zaključili s spustom po jeklenici.

Za nas je bilo zelo lepo poskrbljeno in otroci so zelo uživali pri vseh dejavnostih.

Učenci 2. a, šol. leto 2020/21

 Učenci 2.b, šol. leto 2020/21

                                                                                                                              Zapisala Katja Štern