SPOŠTOVANI!

Svet KS Kotlje v sodelovanju z ZKŠTM Ravne na Koroškem letos organizira že tradicionalni 45. KOROŠKI PUSTNI KARNEVAL »KOTLJE 2024«, ki bo v soboto, 10. februarja 2024, s pričetkom ob 14. uri v Kotljah. Pust je dan norčij, zabav in šem. Več nas bo, lepše bo, zato vas vabimo, da se nam pridružite kot skupinska maska, s katero na hudomušen način predstavite dogodek preteklega leta, izrazite kritiko ali želje za prihodnost …

Po predstavitvi pred vaškim centrom se bo zabava nadaljevala pred in v šotoru. Poskrbeli bomo tudi za otroško dogajanje oz. glasbeno animacijo od 16. dalje.

Za vse dodatne informacije sem vam na voljo. Prosim, če mi svojo prisotnost na povorki potrdite na mail. V prihodnjih dneh vam pošljem tudi vabilo na sestanek.

Saša Jelen

Vodja turizma in mladinske dejavnosti na

ZKŠTM Ravne na Koroškem

+386 40 745 464sasa@zkstm.si