Delovni vikend za nadarjene učence

V petek, 12. 4. 2024, smo se ob 11.00 uri z avtobusom odpravili v Tehnopark Celje. Tam smo si ogledali veliko zanimivih stvari. Preizkusili smo se v vožnji z invalidskim vozičkom, spoznali, kako je biti slep ter si ogledali festival robotike. Bilo je zelo zanimivo. Eden izmed razstavljenih robotov nas je celo narisal. Po ogledu zabavnega Tehnoparka smo se odpeljali nazaj v šolo, kjer smo se družili, večerjali in si ogledali film. Zjutraj smo najprej opravili jutranjo telovadbo in kasneje pozajtrkovali. Posvetili smo se raznim zabavnim aktivnostim in igram. Pripravljeno smo imeli tudi sobo pobega, v katero smo se odpravile 3. ekipe. Vse smo se odlično odrezale. Nato smo pojedli malico in se počasi odpravili domov. Občutki so bili neverjetni, saj smo preživeli veliko skupnega časa v zabavni družbi. Tega delovnega vikenda ne bomo nikoli pozabili in bi ga z veseljem ponovili.

Napisale učenke: Neja Vrhovnik, Iza Modrej, Zana Modrej in Kaja Salčnik