Na MEDOBČINSKEM OTROŠKEM PARLAMENTU, ki je potekal v četrtek, 23. 2. 2023, v Narodnem domu Mežica je sodelovalo šest osnovnih šol Mežiške doline. Vsako šolo so zastopali štirje učenci, ki so aktivno sodelovali na delavnici in kasneje razpravi, ki ju je pripravil organizator na letošnjo temo DUŠEVNO ZDRAVJE OTROK IN MLADIH. Šolo so odlično predstavljali učenki Manca Janko in Katrin Vester ter učenca Žanej Stočko in Eldar Bešić.

Ob zaključku so izbrali osem učencev, mladih parlamentarcev, ki bodo zastopali Mežiško dolino na REGIJSKEM OTROŠKEM PARLAMENTU. Ta se bo odvijal 7. 3. 2023 v Kulturnem centru na Ravnah na Koroškem. Med izbranimi bosta našo šolo predstavljala Manca Janko in Žanej Stočko. Obema iskreno čestitamo in želimo veliko uspeha.