Kakšna bo šola čez 30 let?

Konec preteklega šolskega leta so bivši četrtošolci oz. sedanji petošolci sodelovali na likovnem natečaju založbe Rokus Klett Digitalne zvezdice na temo Kakšna bo šola čez 30 let? Ponovno se je izkazalo, da ustvarjalnost naših otrok ne pozna meja.

Na natečaj je bilo poslanih več kot dvesto izdelkov in z veseljem sporočamo, da sta med finalisti tudi učenca naše šole Nana Ogris iz 5. a in Aleksa Plimon iz 5. b razreda. Ustvarjala sta pod vodstvom mentoric Milene Sinanović in Tanje Mavrel.

Natečaj ima tudi dobrodelno noto – za do 10. 000 prejetih glasov bo založba Rokus Klett Nacionalni mreži TOM (telefon za otroke in mladostnike), ki deluje v okviru Zveze prijateljev mladine, donirala 1.500 €, za več kot 10. 000 prejetih glasov pa 3.000 €.

Rezultati bodo javno objavljeni 5. oktobra 2021.

Torej – do 14. oktobra vabimo vse učence, starše in učitelje, da sodelujete pri glasovanju in da skupaj priborimo Nani in Aleksi čim več glasov.

Finalistoma iskreno čestitamo in držimo pesti, da zbereta čim več glasov.

Aleksa Plimon
Nana Ogris