SPOŠTOVANI STARŠI!

Tudi v šolskem letu 2024/2025 bo za vse učence osnovne šole IZPOSOJA UČBENIKOV iz učbeniškega sklada brezplačna, za učence 1., 2. in 3. razreda pa bodo brezplačni tudi delovni zvezki. Ob izteku šolskega leta morate učbenike vrniti. Če vrnete poškodovan, uničen učbenik ali učbenik izgubite, morate plačati odškodnino v skladu z 12. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov. Ob koncu prvega leta uporabe učbenika poravnate nabavno ceno učbenika, ob koncu drugega leta uporabe učbenika dve tretjini nabavne cene učbenika in po tretjem letu uporabe učbenika eno tretjino cene učbenika.

V primeru, da NE ŽELITE učbenikov iz učbeniškega sklada in jih BOSTE KUPILI SAMI, sporočite to najkasneje do petka, 28. 6. 2024, v šolsko knjižnico (elektronska pošta: simona.grabner@guest.arnes.si, telefon: 02 620 52 85).

ZA NAKUP DELOVNIH ZVEZKOV IN ŠOLSKIH POTREBŠČIN POSKRBITE SAMI.

SEZNAMI UČBENIKOV, DELOVNIH ZVEZKOV IN ŠOLSKIH POTREBŠČIN za šolsko leto 2024/2025