OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA eTwinning projekt

“A Green Path to Well-Being”

           


Čajanka z meditacijo

21. maj 2024

V okviru projekta »A Green Path to Well-Being« smo sodelujoče učiteljice iz  različnih držav (Grčija, Turčija, Slovenija, Hrvaška) za učence ob mednarodnem dnevu čaja pripravile posebno čajanko z meditacijo.

Dogodek je vodila grška vzgojiteljica Sissy Kalas iz mesta Volos. Popeljala nas je v skrivnostni vrt. Po meditaciji smo skupaj ustvarili risbo tega vrta, kar je bilo za vse prisotne zelo sproščujoče in terapevtsko.

Med meditacijo smo spoznali, kako zelo smo potrebovali takšen trenutek odmika, saj smo s tem poskrbeli za naše dobro počutje sredi stresa ob prihajajočem zaključku šolskega leta. Zahvaljujemo se našim kuharicam, ki so pripravile odličen zeliščni čaj.

Tudi vi se lahko prepustite meditativni zgodbi in poskrbite za svoje dobro počutje. Kliknite na spodnjo povezavo in se potopite v svet sprostitve:

Oglejte si meditativno zgodbo:

Ostanite povezani z naravo in poskrbite za svoje dobro počutje!

Helena Krušič, prof.